Dlaczego warto zamówić firmowe koszulki?

MATTprint Nadruki na odzieży

 

Nasza firma specjalizuje się w znakowaniu odzieży reklamowej oraz firmowej. Zastosowanie przez nas najnowocześniejszej technologii pozwala na wykonanie nawet najbardziej wymagających projektów. W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo głównie T-shirty, na których umieścimy wybrane przez Państwa logo. Posiadamy materiały najwyższej jakości, które są kluczem do uzyskania efektu oczekiwanego przez naszych Klientów.
Priorytetem w naszej pracy jest zadowolenie Klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy, kto złoży u nas zamówienie, powrócił do nas z kolejnym projektem. Zespół naszych pracowników stanowią osoby z branży, które posiadają odpowiednią wiedzę i doświadczenie związane z wykonywaniem nadruków na wszelakiej odzieży

 

Dlaczego warto zamówić firmowe koszulki?

Nadruki na odzieży są coraz popularniejszym elementem odzieży, zwłaszcza firmowej. Poniżej przedstawiamy 5 zalet zastosowania firmowego ubrania:

Zwiększenie rozpoznawalności marki 

noszenie oznakowanej odzieży, na której pojawi się logo poszczególnej firmy popularyzuje daną markę. Jest to pewnego rodzaju reklama każdego przedsiębiorstwa, które zdecyduje się na wdrożenie do swojej firmy koszulek ze swoim logo. Klienci, którzy zobaczą koszulkę, czy inny element odzieży, na którym znajduje się nazwa firmy, bądź jej charakterystyczny znak z pewnością zapamiętają taką markę na dłużej, a co za tym idzie – w przyszłości prawdopodobnie skorzystają z jej usług.

Lepsza jakość obsługi Klienta – 

Oznakowanie odzieży firmowej niesie za sobą kolejną zaletę, jaką jest nie tylko aspekt wizualny, ale i praktyczny. Weźmy pod uwagę duży sklep, gdzie jednocześnie przebywa wiele osób. Mogą to być zarówno pracownicy, jak i Klienci. Osoba, która potrzebuje w danym momencie fachowej pomocy eksperta nie będzie wiedzieć do kogo ma się zwrócić, jeśli ten na swojej odzieży nie będzie posiadał nazwy marki, czy znaku firmowego. 

Zwiększenie wiarygodności firmy 

Pracownicy, którzy na co dzień noszą firmową odzież są uznawani za bardziej wiarygodnych oraz profesjonalnych. Według badań przeprowadzonych na zlecenie firmy Criteo, w których wzięło udział 2000 konsumentów, 73% z nich odpowiedziało, że wybiorą produkty/usługi firmy, o której wcześniej już słyszało (jak widać firmowe logo nie tylko zwiększa wiarygodność firmy, ale i dostarcza potencjalnych Klientów). 

Budowanie pozytywnego wizerunku 

Pracownicy ubrani w odzież firmową godnie reprezentują firmę, w której są zatrudnieni. Pierwsze wrażenie kształtuje się już w ciągu 0,1 sekundy. Jak widać jest to bardzo krótki czas, w którym pracownik danej firmy nie zdąży się nawet przywitać. Jest to natomiast wystarczający czas, aby Klient zobaczył ubiór pracownika, po którym może stwierdzić, że ma do czynienia ze schludnie prezentującym się reprezentantem danej firmy.

przyjazna atmosfera w pracy – pracownicy, którzy będą nosić jednakową odzież roboczą będą czuć, że tworzą zgrany zespół. Poczują, że są częścią firmy, w której są zatrudnieni dzięki czemu będą zadowoleni ze swojej pracy, a to z koeli przełoży się na miłe traktowanie Klientów. 

Jak widać T-shirty z logo firmy powinny stanowić nieodzowną część każdego przedsiębiorstwa. Warto zwrócić uwagę na rodzaj materiału, z jakiego są wykonane poszczególne koszulki firmoweWarto więc zainwestować w koszulki z nadrukiem wykonane z wysokojakościowych tkanin. Ponadto odzież firmowa powinna być wygodna dla pracowników, ponieważ posłuży im prawdopodobnie na dłuższy czas. 

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej odzieży na www.mattbhp.pl 

Secured By miniOrange