Nadruki na odzieży- Koszulki z nadrukiem

Nadruki na odzieży sitodruk kraków logo

Sitodruk Kraków – daj się zaskoczyć dobrą jakością

Szukasz firmy, która tworzy nadruki na odzieży i robi to perfekcyjnie? Nie musisz szukać dalej. Sitodruk, który wykorzystujemy w naszej pracy, to sprawdzona i pewna metoda, której efekty mówią same za siebie. Drukujemy na różnych elementach odzieży, takich jak np. koszulki, spodnie czy czapki. Choć odzież z nadrukiem to nasza specjalność, nie jest ona wszystkim, co mamy do zaoferowania. Sprawdź, czym się zajmujemy i dlaczego warto nam zaufać!

Zgłoś się do nas, jeśli…

  • zależy Ci na szybkiej realizacji zamówienia. Dokładamy wszelkich starań, by zlecenia były wykonywane jak najszybciej, jednocześnie dbając o ich najwyższą jakość,
  • poszukujesz sprawdzonego partnera w tworzeniu przedmiotów z logo Twojej firmy,
  • chcesz sprzedawać ubrania z własnymi grafikami i potrzebujesz ich większą ilość,
  • zależy Ci na firmie, która indywidualnie podchodzi do każdego klienta. U nas nie ma dwóch takich samych zamówień! Wszystko ustalamy indywidualnie, w dogodnej dla Ciebie formie (telefonicznie, e-mailowo, osobiście),
  • chcesz nadrukować firmową odzież roboczą (np. koszulki) dla swoich pracowników i nie wiesz jak się za to zabrać,

… i zawsze wtedy, kiedy chcesz coś nadrukować.

Co nieco o nas

Działalność firmy MATTgroup Sitodruk kraków sięga 2007 r. Od czasu jej powstania wiele się u nas zmieniło, jednak jest coś, co pozostaje niezmienne od lat – pasja do tego, co robimy. Łączymy tradycję z nowoczesnością i stale się rozwijamy! Zadowoleni klienci, którzy do nas wracają, ładują nasze akumulatory i napędzają do ciężkiej pracy. Mamy za sobą tysiące nadrukowanych koszulek czy gadżetów reklamowych. Co nas wyróżnia? Zawsze najlepsza jakość i indywidualne podejście do każdego klienta. Z nami zawsze można się dogadać!

Wykonujemy nadruki na odzieży, gadżetach i różnych tworzywach – od folii, aż po drewno.

Stosowane przez nas metody nadruku :

– sitodruk,

– transfer sitodrukowy,

– folie flex flock,

– sublimacja.

Na czym drukujemy?

Oto lista materiałów, na których jesteśmy w stanie nadrukować dla Ciebie dowolny wzór:

ODZIEŻ: koszulki, bluzy, kurtki, spodnie, kamizelki odblaskowe, czapki, rękawiczki, kominiarki.

GADŻETY: plecaki, torby sportowe/podróżne, torby bawełniane/poliestrowe/jutowe, worki i chusty.

TWORZYWA: pleksi, pcv, drewno, metal, folie samoprzylepne.

Jak wygląda proces zamówienia?

Po kontakcie z nami możesz być pewien, że udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji. Porozmawiamy o projekcie, wizualizacji, doborze materiałów i oczywiście ustalimy cenę. Będziesz miał czas, by wszystko sprawdzić i zaakceptować. Następnie następuje dostarczenie materiału, na którym mamy pracować. Wtedy wszystko idzie już z górki. Nasze maszyny się grzeją, a my robimy wszystko, by dostarczyć Twoje zamówienie jak najszybciej i wykonać je jak najlepiej.

Spieszy Ci się? Dla nas to nie problem! Odzież z nadrukiem od ręki

Dzięki nowoczesnej drukarce do klisz sitodrukowych, mamy możliwość realizacji niektórych zleceń od ręki! Wykonujemy je bez udziału podwykonawców. Tworzymy sami od A do Z, z czego jesteśmy niezwykle dumni. Ty pijesz kawę, a my działamy!

Koszulki z nadrukiem darmową reklamą dla Twojej działalności

Niezależnie od tego, jaką firmę prowadzisz, odzież z nadrukiem będzie dla Ciebie świetną reklamą. Jest to jedna z jej lepszych form – nienachalna, prosta i zarazem ciekawa. Nadruk z logo firmy na koszulce czy kurtce pracowników to sposób na skuteczną promocję biznesu. Twoi pracownicy wyjeżdżają w delegację? Tym lepiej, gdyż zasięg Twojej darmowej reklamy będzie się zwiększał.

Dodatkową możliwością promocji marki, jest wręczanie klientom firmowych gadżetów lub koszulek z logo i nazwą Twojej firmy. To forma reklamy, stosowana od lat – i nic dziwnego, gdyż zawsze działa!

Każdy element odzieży, który ma promować Twoje przedsiębiorstwo, z pewnością wykonamy nadruki na odzieży z zachowaniem najwyższej jakości i staranności. Zdajemy sobie sprawę, że odzież z nadrukiem jest częścią budowania wizerunku firmy. Jeśli zainteresowała Cię oferta firmy MATTprint Sitodruk kraków, zapraszamy do kontaktu. Przekonaj się, że warto z nami współpracować.
Szukasz odzieży roboczej dla swoich pracowników? Zapraszamy na stronę www.mattbhp.pl 

Secured By miniOrange